path: "p/SE30K-RW00IBNM4/solaredge-3ph-omvormer-30kw-mc4-dc-spd-met-setapp-configuratie"
locale: nl-nl
alternates:
title: "SolarEdge SE30K-RW00IBNM4 - 3-fase omvormer 30kW"
description: "SolarEdge 3PH Omvormer, 30kW, MC4, DC SPD | One-Stop-Shop | +50 A-merken | Exclusief voor Professionals"
type: product_page
---
# SolarEdge 3PH Omvormer, 30kW, MC4, DC SPD - Art.No.: SE30K-RW00IBNM4
## Specifications
- **Merk**: SolarEdge
- **HS-code**: 85044087
- **Fabrikant**: SolarEdge
- **Netto hoogte**: 550 MILLIMETER
- **Netto lengte**: 273 MILLIMETER
- **Netto gewicht**: 32 KILOGRAM
- **Netto breedte**: 317 MILLIMETER
- **Herkomst**: Israël
- **Beschermingsgraad**: IP65
- **Max. uitgangsvermogen**: 29990 WATT
- **Aantal fasen**: 3-fasig
- **Type**: String
- **Garantie in jaren**: 12
## SolarEdge 3PH Omvormer, 30kW, MC4, DC SPD
Deze **SolarEdge 3PH Omvormer, 30kW** variant is geschikt voor PV installaties van 1000V. Standaard heeft de DC zijde vier paar MC4 stekkers en is er een Surge Protection Device (SPD) aan DC-zijde. Er zijn twee RS485 aansluitingen en één ethernet aansluiting geïintegreerd. Verbinding met wifi is ook mogelijk, mits er een aparte antenne wordt aangeschaft. Eenmaal aangesloten kan de SolarEdge SetApp gebruikt worden voor ingebruikstelling en monitoring.